PRZEPIS NA SUKCES #3!
Kontynuujemy serię wywiadów z naszymi najlepszymi ligowcami! Za nami wywiady z Dawidem Plińskim – najlepszym pomocnikiem, oraz Michałem Pawlakiem –  najlepszym bramkarzem ligi. Przyszła pora na strzelca wyborowego, armatę numer  1 na naszym ligowym podwórku! Moim gościem jest napastnik, którego Nick spędza sen z powiek każdemu bramkarzowi. Przed Wami król strzelców rundy zasadniczej, snajper który wpakował w tym sezonie 23 bramki – Oskar Bielik!

 

 1. [PLWK: NEVER] Czołem Oskar! Podczas minionej rundy nie miałeś sobie równych, strzelałeś bramki jak szalony, byłeś niemalże maszyną do strzelania, która bardzo rzadko się myliła. Jaka jest recepta albo tajny sposób na bycie w takiej formie?
  Oskar Bielik: Siema Never! Tajnym sposobem było to, że nie poddawałem się kiedy mi nie szło, a wręcz motywowałem się wtedy, żeby grać jak najlepiej, ponieważ wiadomo jaką marką jest Euphoria. Jeżeli chcesz grać w 1 składzie musisz pokazywać się z jak najlepszej strony, do tego miałem w klubie takie osoby jak Dawid, czyli ligowy assistencias – co bardzo pomagało mi w strzelaniu bramek. Grałem bardzo dużo mixów, to też mi bardzo dużo dawało, ponieważ zgrywałem się z zawodnikami Euphorii potrafiliśmy w 2/3 dni robić mixy które znajdowały się w 1 lidze do tego staraliśmy się z kumplami grać bez porażek tzw. „Project 100-0” co w tej fifie się nie udało (skończyliśmy na 58-0 i wkradł się remis ponieważ wyrzuciło cały przód szkoda) i raczej się nie uda, da się zauważyć brak chęci do grania w starą fifke zwłaszcza że teraz play-offy,puchar polski no i niedługo nowa fifa.

 2. Zostałeś w tym sezonie rzucony na głęboką wodę, Euphoria znalazła Cię na rynku transferowym gdzie miałeś status wolnego zawodnika. Opuściłeś szeregi Blaugrany, tam nie strzelałeś tylu bramek, czym podyktowany był taki przeskok jakościowy?
  Co do Euphorii to mój kolega SebwarFIFA, którego z tego miejsca pozdrawiam zapytał się Dawida czy nie szukają zawodnika do przodu a że wtedy była reaktywacja Euphorii to Dawid bez namysłu przyjął mnie do zespołu bez żadnych testów za co mu dziękuję Ciebie też pozdrawiam mordziaty 😀. Co do Blaugrany, wiadomo nie było tam zawodników pokroju Dawida czy też to wymienionego wyżej Seby, w Blaugranie strzelałem bardzo dużo goli ale też dużo traciliśmy, tylko że nie graliśmy w PLWK, do Blaugrany poszedłem tylko dlatego bo chciałem spróbować zmienić  pozycję na typową dziewiątkę, ponieważ jak dotąd zawsze grałem na skrzydle. Jak widać opłaciło się, w większości moich wcześniejszych klubów miałem wmawiane że jestem najlepszy na skrzydle a nie na N.

 3. Twój najlepszy występ w tym sezonie to? I dlaczego ten?
  Co do mojego najlepszego występu to wydaje mi się, że występ przeciwko Illegal. Po mojej chwilowej przerwie od Fify, wtedy nie miałem już za dużego parcia na grę oraz grałem trochę gorzej to zdecydowałem się wraz z Kapitanem że zrobię sobie przerwę co jak widać pomogło strzeliłem 4 bramki [3 w 1 połowie] i zanotowałem do tego 1 asystę patrząc na to, że Illegal to mój były klub to te 4 bramki są jeszcze piękniejsze. Dodatkowo Illegal w 26 spotkaniach straciło tylko 16 goli czyli 1/4 co im wpakowałem (śmiech) ich bramkarz,  który słynie z tego że obiera sobie ziemniaki pomógł mi w zdobyciu tylu goli (pozdro Michosz). Mimo wszystko spędziłem z nimi trochę czasu, nawet w Wiraszkach. Pozdrawiam i powodzenia w play-offach i w pucharze!

 4. Czy Twoim zdaniem jesteś obecnie najlepszym napastnikiem w Polsce, jeśli tak to dlaczego jeśli nie to kto jest lepszy?
  Co do tego czy jestem najlepszy nie mi to oceniać, ale jeszcze dużo przede mną żeby się za takowego uważać, myślę że mimo wszystko lepsi ode mnie na tej pozycji są zawodnicy z mojego klubu Tsuba czy też Dawid.

 5. Jaki aspekt swojej gry musisz poprawić by stać się jeszcze lepszym napastnikiem?
  Największym moim problemem jest to, że mało się odzywam czy to podczas ligowego czy to podczas treningu zdecydowanie muszę to poprawić ponieważ, myślę że wtedy będę strzelał czy też to asystował jeszcze więcej. Tak jak mówiłem wcześniej, jeszcze dużo pracy przede mną to co muszę  poprawić umiejętność zgrywania się z nowymi osobami. To by było na tyle, więcej błędów wychodzi na treningach, a dzięki pomocy kapitana wiem co robię źle, ale każdy wytknięty błąd poprawiam i już ich nie dostrzegam.

 6. „One Season Wonder” – można tak o Tobie powiedzieć? Czy jednak pokażesz wszystkim w przyszłości, że potrafisz utrzymać formę strzelecką, a sezon 3 będzie pierwszym z wielu w których będziesz siał popłoch w szeregach obrony rywali?
  Nie powiedział bym, że ”One Season Wonder”, myślę że jak kupię PS5 to będzie jeszcze lepiej będzie mniej lagów mam nadzieję że forma lepsza będzie i nie będę musiał robić przerwy [teraz miałem przerwę 6 meczy przez co myślę że mógłbym strzelić z 30 bramek dodatkowo na początku grałem w Euphorii w PLWK na skrzydle dopiero około w połowie zmieniliśmy formację, z tej pozycji też gorzej jest zdobywać gole]. W skrócie jak będę dalej grał w FIFE będzie jeszcze lepiej, formy strzeleckiej nie utrzymam bo ją poprawię!

 7. Twój boiskowy autorytet i dlaczego? Ulubiona drużyna w kraju i za granicą?
  Moim boiskowym autorytetem jest Cristiano Ronaldo dzięki dążeniu do doskonałości, dzięki jego ambicji wdarł się do topki światowego footballu dużo trenował żeby być w tym miejscu w którym jest i za to wielki SZACUN. Co do ulubionej drużyny w kraju to na pewno Widzew Łódź, od zawsze im kibicuje ponieważ mieszkam w Łodzi jeszcze wcześniej jeździłem na mecze a za granicą to na pewno Liverpool dlatego że wszędzie gdzie jest trener Jürgen Klopp to wszędzie robi z klubu który nie był na szczycie wielką potęgę czy to właśnie wcześniej wymieniony Liverpool czy też wcześniejszy klub Jürgena BVB  [sam transfer Van Dijka o tym mówi wszyscy się śmiali że wydał na niego 75mln a teraz każdy nie dowierza jakie cuda robi ten zawodnik TOP 1 obrońca].

 8. Tworzysz kompletnego napastnika mając do dyspozycji wszystkich ligowców (napastników), u którego wyróżnisz: spryt, drybling, grę głową, grę bez piłki, podania, wykończenie, mental, gra lewą nogą, gra prawą nogą. Od kogo zapożyczamy te umiejętności?
  Na to pytanie odpowiem krótko zwięźle i na temat: Dawid i Tsuba – oni po prostu mają to wszystko co wyżej wymieniłeś! Chciałbym tak czarować jak Ci zawodnicy z piłką.

 9. Twoje największe e-sportowe marzenie związane z wirtualnymi klubami to?
  Zagrać na LAN-ie i wygrać!!! Mam szczerą nadzieję, że uda się jeszcze kiedyś chociaż zagrać.

 10. Chciałbym kiedyś zagrać w duecie z…?
  Tak jak pisałem do Kapitana moim marzeniem było granie z nim oraz Tsubą jak widać udało się!

  Jak można zauważyć celne strzały = trafne odpowiedzi! Tyle od naszego killera, czekamy na to co pokaże w playoffach! Liczymy że nie zatrzyma się na moment, i trafi do siatki kilka razy tak jak przyzwyczajał nas do tego wielokrotnie w tym sezonie! Już niebawem poznamy odpowiedzi na najważniejsze pytanie – dowiemy się kto zostanie mistrzem 3 sezonu Polskiej Ligi Wirtualnych Klubów!

 

[NEVER]