Za nami 23 kolejki Super Ligi PS4, a więc tyle samo rund w Lidze Typerów! Jak w minionym tygodniu poradzili sobie eksperci, a co ważniejsze – jak poradziliście sobie Wy? Tego wszystkiego dowiecie się w tym artykule. Bez zbędnego przedłużania – jedziemy!

Gabriel Tobiasz pierwszym typującym, któremu udało się wykręcić trzycyfrowy wynik! 100 punktów na koncie lidera zestawienia ekspertów. Tuż za nim, niezmiennie, Krzysiek Pacierz, któremu udało się zgromadzić o 2 oczka mniej od głównego konkurenta w walce o miano najlepszego wśród mejwenów PLWK. Najniższy stopień podium przypada Bartoszowi Fatydze, który trafił poprawnie 91 rozstrzygnięć, a 4 miejsce, ex aequo przypada Wiktorowi Perzestemu oraz, uwaga, ROBERTOWI NOWAKOWI! Popularny “Baziak” wydrapał się z ostatniego miejsca, co jest wydarzeniem na skalę, hmm… globalną?! Obaj dżentelmeni mają na swoim koncie 90 punktów, a tabelę zamyka Sebastian Kolczyński (89).

W otwartym typerze nie ma jeszcze uczestnika z trzycyfrową liczbą punktów, ale paru z Was jest już naprawdę blisko tego wyczynu. Już 13 osób przekroczyło barierę 90 punktów, 18 z Was udało się zebrać co najmniej 80 punktów, a 21 partycypujących przebrnęło przez granicę 70 oczek. Znacznie lepiej poszła Wam kolejka 22, w której najwyższym wynikiem było 5/7. Kolejna seria gier obfitowała w niespodzianki, co też znalazło swoje odzwierciedlenie w zdobyczach punktowych. Jak więc wygląda TOP 10 otwartego typera i kto jest najbliżej zgarnięcia klawiatury mechanicznej? Przekonajmy się! 

  1. Jakub S (99)
  2. Szymon O, Michał P, Rafał F, Michał M (97)
  3. Krzysztof M (96)
  4. Kamil M (95)
  5. Damian G, Mariusz M (93)
  6. Adrian S, Dorian S, Oskar Z (91)
  7. Daniel M (90)
  8. Michał W, Konrad R (87)
  9. Adaś O (86)
  10. Arek Z (85)

W tym tygodniu to tyle, a Was, tradycyjnie już, zapraszam do wspólnej zabawy w Lidze Typerów PS4! Kolejne posty konkursowe w każdy dzień meczowy o 17:30 na naszym FB. Pozdro!

[Majkel]