Im dalej w las, tym większy ścisk! Tak można opisać tabelę uczestników Ligi Typerów PS4. Za nami już 21 kolejek, a różnice na szczycie marginalne. Nikt nie trafił zaległego bonusu (spotkanie Optima Illegal Esports – Red Wolves), ale kilka osób poprawnie wytypowało rozstrzygnięcie i na ich konta powędrował dodatkowy punkt. Jak więc sytuacja ma się wśród ekspertów, których predykcje widzicie na grafikach? Przekonajmy się!

Gabriel Tobiasz oraz Krzysiek Pacierz to chyba fenomen socjologiczny. Nie wiem jak to wygląda, i czy od siebie nie ściągają, ale 15 na 21 razy osiągnęli identyczny wynik punktowy. Na czele jednak nadal pierwszy z nich, z 92 punktami na koncie, wicelider uzbierał ich 91. Na najniższym stopniu podium plasuje się Bartosz Fatyga, który trafił poprawnie 83 spotkania. 4 miejsce na tą chwilę przypada Sebastianowi Kolczyńskiemu oraz Wiktorowi Perzestemu (82), a na swoim ulubionym, wygrzanym, ostatnim miejscu – Robert Nowak, 81 punktów. 

Lider wśród ekspertów byłby także liderem w otwartym typerze i to mimo tego, że nie obowiązywały go bonusy, ponieważ w tym zestawieniu, najlepsi zawodnicy uzyskali po 91 punktów. Kolejka 20 była jedną z tych, w których mieliśmy do czynienia z wieloma niespodziankami, co oczywiście znalazło swoje odzwierciedlenie w zdobyczach punktowych. Dużo lepiej wyglądało to w 21 serii gier, gdzie pojawił się nawet komplet 7/7 trafionych spotkań. 3 zawodników przekroczyło barierę 90 punktów, 15 typujących osiągnęło wynik co najmniej 80 oczek, a 20 z Was ma na swoim koncie więcej niż 70 poprawnie trafionych spotkań. Jak więc wygląda TOP 10 otwartego typera i kto jest najbliżej zgarnięcia nagrody głównej? 

  1. Szymon O, Jakub S (91) 
  2. Michał P (90)
  3. Rafał F (89)
  4. Michał M (88)
  5. Krzysztof M, Kamil M (87)
  6. Damian G (86)
  7. Mariusz M (85)
  8. Adrian S, Dorian S (83)
  9. Adaś O, Daniel M (82)
  10. Michał W (81) 

W tym tygodniu to tyle, a ja zapraszam Was do dalszego udziału w Lidze Typerów PS4, posty, pod którymi możecie zostawiać swoje typy, niezmiennie, o 17:30 dnia meczowego! Pozdro!

[Majkel]