Pewne niezależne od nas czynniki sprawiły, że Liga Typerów PS4 lekko zastygła, ale już wracamy! Na początek, kwestia techniczna. Jeśli chodzi o hit kolejki – Red Wolves v Optima Illegal Esports, to z racji tego, że rozegrany zostanie on dopiero w najbliższą niedzielę, punkt za wytypowanie rozstrzygnięcia oraz ewentualne bonusy, doliczę do kolejki niedzielnej. Suma tak czy inaczej będzie się zgadzać. No to co? Sprawdzamy jak to wygląda po 19 kolejkach?

Mamy przetasowania w tabeli ekspertów! Miejsce na szczycie, po raz pierwszy, oddaje Krzysiek Pacierz, którego o zaledwie punkt przeskakuje Gabriel Tobiasz. Nowy lider uzbierał już 84 oczka, a obecny wicelider zaledwie jedno mniej. Hen za nimi, z 75 punktami na koncie, znajdują się Wiktor Perzesty oraz Bartosz Fatyga. Zaledwie 1 spotkanie trafione mniej ma na swoim koncie Sebastian Kolczyński, który wciąż walczy co najmniej o miejsce na podium. Na swoim ulubionym, ostatnim miejscu, nie kto inny niż Robert Nowak (72). Dzieli się to nam na dwie grupy, ale jeszcze wszystko może się zmienić! Jak wygląda sytuacja w otwartym typerze? 

Koszmarnie poszła Wam 19 kolejka. Bardzo niski współczynnik trafień, niższy nawet od kolejki 17, która również obdarzyła nas kilkoma wynikami 1/7. Wobec opisanej wyżej kwestii, nie wiemy jeszcze ile osób trafiło bonus z 18 serii gier, ale wszystko wyjaśni się lada moment. W naszej zabawie wzięło udział dotychczas 110 graczy, za co wielkie dzięki! Nie zapominajcie o co gramy, a jeśli zapomnieliście, to w ramach przypomnienia: na zwycięzcę czeka klawiatura mechaniczna! Jak więc wygląda TOP10 i kto jest najbliżej zgarnięcia głównej nagrody? Przekonajmy się! 

  1. Szymon O (83)
  2. Rafał F, Jakub S (82)
  3. Michał P (81)
  4. Krzysztof M, Michał M (79)
  5. Kamil M (78)
  6. Adaś O, Damian G (77)
  7. Daniel M, Mariusz M (76)
  8. Adrian S, Michał W, Dorian S (74)
  9. Oskar Z (73)
  10. Adam T (72)

W tym podsumowaniu Ligi Typerów to wszystko, a Was zapraszam, tradycyjnie już, do typowania kolejnych kolejek Super Ligi PS4, post pojawi się o 17:30 dnia meczowego. Pozdro!

[Majkel]