Sprawdźmy sytuacje w typerze XO po 16. kolejkach.

W ostatniej kolejce nie został uwzględniony mecz Potomków Husarii z Eleven Hunters, który zostanie rozegrany w późniejszym terminie. Oczywiście punkty za zaległy zostaną doliczone po jego rozegraniu.

Mariusz powiększył przewagę nade mną o kolejny punkt. Może uda mi się go odrobić  jeżeli wygra H11. Przy wygranej Potomków Mariusz zyska nade mną kolejny punkt przewagi. Obecnie stan naszej rywalizacji to 59-53, nie będzie łatwo zmniejszyć stratę.

W Waszym typowaniu lider po raz kolejny powiększył przewagę na całą stawką. David S. wytypował poprawnie łącznie 9 wyników, najwięcej ze wszystkich w tej serii spotkań.

Michał S. zdobył w tym tygodniu 7 punktów i stracił nie tylko do Davida ale też i do goniącego go Rafała W., który trafił ośmiokrotnie. Po piętach depcze im jeszcze Michał W.

Lider ma widoczna przewagę nad pozostałymi typującymi znajdującymi się w top 10, aczkolwiek niemożliwe nie istnieje i wszystko można jeszcze odrobić! Regularne typowanie może pozwolić na zmniejszenie strat, trzeba będzie jednak na pewno trochę zaryzykować i obstawić więcej nieoczywistych wyników. 

Tak wygląda aktualna czołówka:

David S. 62
Michał S. 58
Rafał W. 58
Michał W. 57
Mateusz S. 55
Mateusz K. 54
Michal L. 53
Kacper K. 53
Krystian J. 52
Adam F. 51

 

W ten weekend kolejne spotkania. Posty z typowaniem pojawią się w sobotę i niedzielę, a więc nie przegapcie szansy na powiększenie dorobku punktowego. Powodzenia!

 

[KubaDobry]