Znamy skład kadry Polski, który będzie nas reprezentował w turnieju IsoNations Cup! Jesteście ciekawi? Pora odkryć karty! Polacy zmierzą się ze swoimi grupowymi rywalami (Węgry, Ukraina, Belgia) w następującym zestawieniu!

Kapitanem Reprezentacji Polski został Damian “damie” Augustyniak. Profesjonalny gracz FIFA AS Roma/ Fnatic, zakwalifikowany na Mistrzostwa Świata FIFA 18 FeWC. Zawodnik z sukcesami na scenie międzynarodowej, bowiem znalazł się on w TOP8 Playoff Event Amsterdam oraz TOP8 FUT Champions Cup Manchester. Kogo do boju desygnował Damian?

W IsoNations Cup zobaczymy Miłosza “milosz93” Bogdanowskiego, który również jest graczem na poziomie profesjonalnym, na co dzień reprezentuje on Legię Warszawa. Miłosz został Mistrzem Polski w FUT 14, FUT 15, FUT 17 oraz FUT 18, a także wicemistrzem Ekstraklasa Games, tak więc mamy tu do czynienia z ogromnym doświadczeniem, podpartym nieprzeciętnym skillem.

Kolejnym zawodnikiem wybranym przez Damiana został Bartosz “bejott” Jakubowski! Obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich graczy FIFA, YouTuber, zawodnik Alsen Team oraz Wisły All in! Games Kraków. Do jego osiągnięć należą: Mistrzostwo Polski FIFA 12, Mistrzostwo Polski FIFA 14 oraz Wicemistrzostwo Polski FIFA 15 FUT.

W składzie Polski nie mogło zabraknąć również świeżo upieczonego zawodnika WKS Śląsk Wrocław Esports – Damiana “natsu” Gajewskiego! Najmłodszy w drużynie zawodnik, który przebojem wdarł się na scenę FIFA, gdzie zakwalifikował się do finałów Mistrzostw Polski FIFA 17, ostatecznie odpadając w pojedynku z późniejszym mistrzem, finalnie kończąc na miejscu 4-8. W FIFIE 14 zdobył on drugą lokatę w rozgrywkach Euro Series WInter 2013. Takiej młodzieńczej ikry z pewnością było potrzeba naszej kadrze! Warto dodać, że “natsu”, to jedna z największych gwiazd sceny WK, bowiem zdobywał on trofea w Vespertilio (PC), Izako Boars (PS4), a także święcił triumfy z Reprezentacją Polski, zdobywając mnóstwo indywidualnych wyróżnień, zarówno w klasyfikacjach lig polskich, jak i turniejów zagranicznych.

Wyłonioną piątkę domyka Kamil “Riptorek” Soszyński – zawodnik Illuminar Gaming. Kamil ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Najważniejsze z nich, to wicemistrzostwo FIFA 13 Ultimate Team, Mistrz Polski FIFA 14, Mistrz FIFA 18 V4 Future sports festival PS4, TOP 16 FUT Champions Cup 2 #Manchester, a także zakwalifikowanie się do eClubWorldCup w FIFIE 18.

Przypomnijmy, że turniej zostanie rozegrany w formule Wirtualnych Klubów (5v5), a więc z pewnością liczymy na świetną grę Natsa, Miłosza oraz Riptorka, którzy stykali się już z tym trybem. Skill damiego oraz bejotta pozwala przewidywać, że szybko zaadaptują się do sytuacji, a nasza kadra zajdzie jak najdalej! Powodzenia Panowie!

Poznaliśmy także składy kolejnych reprezentacji. Oto one:

Hiszpania – “|5|Zidane10”, “AndoniiPM”, “JRA10”, “Ranerista_”, “DanielAguilar4_”
Szkocja – “MarcMarleyyy”, “AdamRyanFIFA”, “DFCJay”, “IDOCFC”, “GTOmega_Gary”
Portugalia – “tuga810_”, “RastaArtur”, “SCPDiogo_”, “gouvy10”, “TiagoAraujo10_”
Irlandia – “Rannerz”, “Doolsta”, “XampL_Xx”, “AbsoluteFilthTV”, “dilzybreh”
Kolumbia – “SibWolf_”, “Janoz_”, “NLaos_X”, “SebasOrtiz_7”, “Altair_FIFA”
Bułgaria – “DrNightWatch”, “sanchezzzinho”, “BGrespol”, “Drujinkata1”, “Vi7oo”
Austria – “philsks1909”, “HosinerP”, “RBS_MaXi”, “Juno16x”, “FifaGirlKati”
Niemcy – “NRaseck7” – “DHoudek_”, “Gizmo45x”, “ACzapi”, “cF Dani”
Indie – “Jenasidfc”, “Fist_Sakky”, “karandiabolical”, “sufisuffix” “charanjot_12”, “HFC_Nikx”
Rosja – “klenoff11”, “x_Abeldos”, “Xal”, “FunkBraza_FIFA”, “pashokmessi”

*Nicki zawodników podane są w formie nazw profili na Twitterze, żebyście mogli, w razie chęci, zapoznać się z sylwetką każdego z nich.

[Majkel]