Witajcie w moim pierwszym podsumowaniu. Dzisiaj postaram wam się przedstawić mecze polskich drużyn w 4 Kolejce Ligi Mistrzów VPL na platformie Xbox .

Na pierwszy ogień weźmiemy drużynę Sicarios, która w Lidze PLWK znajduje się na 12 miejscu. Podejmowała ona zespół Col Esports, który pochodzi z Portugalii . Mecz zakończył się wynikiem 3:2! Bramki dla Polskiego zespołu – Sicarios strzelali : Szulcu91, Branyak oraz UpstartJungle27 . Ostatni z tej trójki został wybrany do drużyny tygodnia – gratulujemy! Obecnie w swojej grupie plasują się na 3 pozycji.

Teraz przenosimy się do drużyny Beer Drinkers, która w Polskiej Lidze Wirtualnych Klubów zajmuje 6 lokatę . Niestety w Champions League nie idzie im tak dobrze jak w naszej rodzimej lidze i zajmują ostatnie miejsce w swojej grupie. Ich przeciwnikiem w ostatniej kolejce spotkań była drużyna Murcielagos Esports pochodząca z Hiszpanii mająca przed tym meczem tylko 2 punkty. Niestety drużyna Beer Drinkers przegrywa 5:1. Ta wysoka porażka pogrzebała ich sznase na awans.

Kredki Mikołaja – kolejna Polską drużyna w Champions League VPL.  W lidze idą jak burza, na ten moment piastują 2 lokatę. W Europejskich rozgrywkach podejmowali zespół Revolution. Polska drużyna była w tym meczu faworytem, zaraz dowiecie się czy bukmacherzy mieli racje. Po końcowym gwizdu arbitra ku uciesze Polskich fanów na tablicy widniał wynik  2:1! Faworyt zwycięża! Strzelcami bramek w tym spotkaniu byli KmK I Tocka oraz K1J0K3R. Kredki Mikołaja na ten moment na arenie międzynarodowej prezentują się znakomicie! Zdobyli 10 punktów na 12 możliwych przez co zajmują 1 miejsce w swojej grupie.

Jak widać Polskim zespołom w Champions League idzie całkiem nieźle, a może iść im dużo lepiej jeżeli tylko dopracują pewne aspekty swojej gry.

Inne Wyniki Polskich zespołów w Champions League: Biała Duma 0:5 Mav3ricks.

[Lucek]