W tym tygodniu pogrom w szeregach typerów spowodowała 13. kolejka , w której padło 3 remisy, a średnia trafień wyniosła zaledwie 2,2 – to najgorszy wynik jak do tej pory. Niestety przyłożyłem rękę do zaniżenia średniej  – zaledwie jeden poprawnie wytypowany mecz spowodował, że znowu uciekł mi Mariusz, który zdobył aż 4 punkty w tej kolejce. Poza Mariuszem 4 punktami może pochwalić się jedynie Kacper K.  Większości graczy nie udało się odgadnąć nawet połowy rezultatów.

Kolejka numer 14. poszła wszystkim zdecydowanie lepiej.
Z Mariuszem typowaliśmy identycznie i trafiliśmy po 5 wyników. Tym samym w ogólnym rozrachunku przegrywam naszą wewnętrzną rywalizację już 46-51. Liczby te dają nam miejsca w czołówce ogólnej klasyfikacji – Mariuszowi na podium, a mi TOP 10.
Blisko kompletu trafień byli Adam F., Michał S. oraz Drex. Żaden z typujących nie zdobył w tej kolejce mniej niż 4 punktów. 

W klasyfikacji generalnej bez zmiany lidera. David S. wywalczył sobie kolejny punkt przewagi nad konkurencją. Miejscami zamienili się natomiast Michał S. z Rafałem W.
Swoich typów nie podał w 13. kolejce Mateusz K. – kosztowało go to spadek na 6. miejsce. 

Tak prezentuje się aktualnie TOP 10 typerów:

1. David Skrzypczyk 53
2. Michał Synowiec 51
3. Rafał Woźniak 50
4. Michał Wapiński 50
5. Mateusz Sadowski 49
6. Mateusz Kozak 47
7. Michal Lutostanski 46
8. Kacper Kuciński 46
9. Adam Filipowicz 45
10. Krystian Jaworski 44

Do końca jeszcze 12. kolejek, do zdobycia 84 punkty, a więc nie jest jeszcze za późno żeby dołączyć, lub wrócić do zabawy.
Zapraszamy!