Szósty tydzień zmagań na platformie XO za nami! Czas na podsumowanie tego jak typowaliście w tym tygodniu!

To były dwie bardzo różne kolejki. Kolejka 11. okazała się jedną z najtrudniejszych dotychczas. Średnia trafień to 2,7. Zaledwie 4 osoby wytypowały 4 poprawne wyniki, punkty trafiły na konto Rafała W., Adama F, oraz Mariusza i moje.

 

Zupełnie na drugim biegunie odbyło się typowanie kolejki 12., w której średnia poprawnych typów wyniosła 4,9. Jak widać wyniki nie były dla wielu osób zaskoczeniem – nie do końca dla mnie, ponieważ trafiłem tylko 4 spotkania. Dużo lepiej poszło Mariuszowi, był blisko ideału – trafił 6. Tym samym w Naszym bezpośrednim pojedynku Mariusz wychodzi na prowadzenie 42-40.

Idealnie wytypowanie kompletu spotkań w 12. kolejce udało się za to jednemu z graczy – gratulacje dla Mateusza G.! Jest to druga taka sytuacja od początku sezonu. 

 

W stawce roszady minimalne, nikt z czołówki nie odpuścił w tym tygodniu żadnej kolejki. Na prowadzeniu nadal David S. Dwa punkty odrobił do niego Rafał W. dzięki czemu wskoczył na drugie miejsce. Podium zamyka Michał S. Do pierwszej dziesiątki wskoczył Adam F., kosztem Nikodema K., który jako jedyny z czołówki nie podał swoich typów w 12. kolejce.

 

David S 44
Rafał W 43
Michał S 42
Mateusz K 42
Michał W 42
Mateusz S 41
Michal L 39
Adam F 39
Mateusz G 38
Krystian J 37

 

Widzimy się po przerwie świątecznej! Śledźcie nasz FP aby nie przegapić kolejnego typera! 

[Kuba]