Za nami 14 kolejek z Ligą Typerów PS4, a także kolejny bonus! Tym razem szczęśliwcem, który poprawnie wytypował dokładny wynik spotkania został Michał P, który poprawnie obstawił starcie Korony Kielce z Polish Vikings. 13 kolejka raczej nie cieszyła się ani niesamowicie wysokim, ani niesamowicie niskim współczynnikiem trafień, natomiast kolejka 14… To było aż niewiarygodne. Mnóstwo niespodzianek, kilka 1/7 na kontach typerów, zaledwie jedna siódemka z bonusem, żadnej szóstki i tylko kilka piątek, jednym słowem, zaskoczenia! Jak wyglądało to u naszych ekspertów? Odpowiedź poniżej!

Chyba już każde podsumowanie będę zaczynał w ten sposób. Krzysiek Pacierz oraz Gabriel Tobiasz trafili tyle samo spotkań aż 10 na 14 razy, a pierwszy z nich zdobył już 64 punkty, co daje mu fotel lidera z dwupunktową przewagą nad drugim. Podium zamyka Sebastian Kolczyński (58) Z dna wydostał się, nie wiem czy nie po raz pierwszy, Robert Nowak, który zgromadził 57 oczek. 56 punktów i przedostatnie miejsce przypadło Bartoszowi Fatydze, a niechlubne ostatnie miejsce, w schedzie po Nowaku, zajął Wiktor Perzesty, który zdobył zaledwie 54 punkty. 

Równie dobrze radzicie sobie Wy, sekcja otwartego typera! Aż 6 zawodników przekroczyło barierę 60 punktów, a 22 zgromadziło na swoich kontach 50 oczek lub więcej! W naszym typerze udział wzięło już 104 zawodników! Z tego miejsca, wielkie dzięki za tak pozytywny odbiór i przypominam, że zwycięzca cyklu wygrywa klawiaturę mechaniczną! W takim razie, kto jest najbliżej nagrody? Odpowiedź na to pytanie w rankingu TOP10! 

  1. Szymon O (64)
  2. Rafał F (62)
  3. Jakub S, Michał M (61)
  4. Krzysztof M, Adaś O (60)
  5. Adrian S, Michał W, Marcin W, Oskar B (59)
  6. Adam T, Daniel M, Oskar Z, Michał P (58)
  7. Arek Z, Damian G, Kamil M, Mariusz M (57)
  8. Pro Dudek (54)
  9. Konrad R, Dorian S (53)
  10. Kamil N (50)

A Was, tradycyjnie już, zapraszam do odwiedzania naszego FP w dzień meczowy od 17:30, by wziąć udział w Lidze Typerów PS4! Do następnego!

[Majkel]