Dziś sprawdzimy jak poszło Wam i nam typowanie w ostatnim tygodniu. Pomiędzy mną a Mariuszem nadal remis. W 9 kolejce wygrałem 5 do 3, w drugiej natomiast przegrałem 2 do 4. Aktualnie mamy po 32 poprawnie trafione spotkania, co daje nam w ogólnej klasyfikacji 6. miejsce – nie jest z nami więc aż tak źle. Gonimy czołówkę! 

Wytypowanie 9. kolejki poszło większości dosyć łatwo, lwia część trafiła po 4-5 poprawnych wyników. Nikt jednak nie zgarnął więcej niż 5 punktów. Wpływ na to miał na pewno remis FC Shadow Stars z Eleven Hunters oraz niespodziewane zwycięstwo Warsaw Galacticos. 

W 10. kolejce nie było już tak łatwo – jedynie Szymon K i Kacper K odgadli 5 rezultatów. Nikt więcej nie przekroczył tego wyniku, ale co ciekawe nie było też nikogo kto wytypował by poprawnie mniej niż 3 mecze. Kupony w tej kolejce również popsuły większości zespoły FSS oraz H11 – również odnieśli dosyć niespodziewanie remisy w swoich meczach.

Jeżeli chodzi klasyfikację typerów to spory spadek z 2 miejsca zaliczył Mateusz S, ponieważ nie wytypował wyników 10. kolejki. Na prowadzeniu mamy niezmiennie Davida S, za nim Michał S, a na podium wraca ponownie Mateusz K. 

Top 10 wygląda następująco:

David S 36
Michał  34
Mateusz K 34
Rafał W 33
Michał W 33
Krystian J 32
Michal L 32
Mateusz S 31
Nikodem K 31
Kacper K 30

Wyczekujcie kolejnych postów pod którymi możecie typować w najbliższą sobotę oraz niedzielę.
Powodzenia!