Dziś czas na krótkie podsumowanie dotychczasowych osiągnięć typerów na platformie XO.

Zacznijmy od mojej rywalizacji z Mariuszem gdzie udało mi się wreszcie wyrównać – obaj mamy aktualnie po 25 punktów. Kluczowa była tu 5. kolejka gdzie odrobiłem dwa punkty. Mam nadzieję, że w kolejnej wreszcie po raz pierwszy wyjdę na prowadzenie. 

W ostatnich trzech kolejkach nikomu nie udało się przewidzieć kompletu wyników w żadnej serii spotkań. Maksymalna ilość poprawnie wytypowanych spotkań wyniosła 5. Na pewno duży wpływ na to miały 4 remisy, które padły w ostatnich dwóch kolejkach – bardzo mało osób poprawnie trafiło te spotkania, zwłaszcza, że punkty straciły zespoły, które były zdecydowanymi faworytami w swoich meczach. 

W piątej kolejce 5 wyników trafili David S. oraz Mateusz G. W siódmej były to trzy osoby – Michał S., Nikodem K. i Kacper R. W ósmej cztery osoby – Mateusz S., Michał L., Bartosz S. i Sławek G.

W czołówce najlepiej typujących spore zmiany – dotychczasowy lider Mateusz K. trzy razy trafił poprawnie tylko 3 typy i spadł za podium. Jego potknięcie wykorzystał wicelider David S. i wskoczył na pierwsze miejsce. Nie ma jednak dużej przewagi. Po piętach depczą mu, z zaledwie punktem mniej, Mateusz S., który zaliczył spory awans w tabeli typerów (poprzednio 9. miejsce) oraz Michał S. (poprzednio 4. miejsce)  

Pierwsza dziesiątka kształtuje się teraz następująco:

  1. David S (28)
  2. Mateusz S (27)
  3. Michał S (27)
  4. Mateusz K (26)
  5. Rafał W (26)
  6. Michał W (25)
  7. Krystian J (24)
  8. Michal L (24)
  9. Kacper K (23)
  10. Nikodem K (23)

Nie jesteśmy jeszcze nawet na półmetku typowania, dlatego zachęcamy każdego do dołączenia do zabawy – każdy ma jeszcze szansę na dogonienie czołówki.

Czekajcie na kolejne posty pod którymi można obstawiać wyniki. 

Powodzenia i do dzieła! 

[Kuba]