10 kolejek Ligi Typerów PS4 za nami! Można to uznać za mały jubileusz i czas szczątkowych podsumowań. Za nami kolejki punktowane wysoko, ale i wiele niespodzianek. Taka była 10 seria gier, w której najwyższym wynikiem w otwartym typerze było 4/7, a wśród ekspertów 5/7. Zabrakło podsumowania po 8 kolejkach, ale niestety serwery zablokowały nam normalny system pracy. Jak więc poradziliście sobie Wy oraz nasi eksperci? Zapraszam do lektury! 

Na pierwszy ogień pójdą nasi “mejweni” spod szyldu Polskiej Ligi Wirtualnych Klubów. Walka o najwyższy stopień podium jest niezwykle zażarta, bowiem Krzysiek Pacierz oraz Gabriel Tobiasz aż 7 z 10 razy uzyskali identyczną liczbę trafionych spotkań! Po 10 rundach zmagań dzielą więc razem 1 miejsce z sumą 44 punktów. Tuż za nimi, przedostatni w poprzednim podsumowaniu Bartosz Fatyga, który zgromadził 41 oczek i wyprzedził tym samym Sebastiana Kolczyńskiego oraz Wiktora Perzestego (40). Na szarym końcu, ale z minimalną stratą i ciągle ogromną szansą na odbicie się od dna tabeli Robert Nowak (39). Ależ zacięta jest ta rywalizacja! Jak to wygląda w otwartym typerze? Odpowiedź poniżej.

Po raz kolejny udowodniliście, że to Wy jesteście prawdziwymi ekspertami na tej scenie! Wyniki Krzyśka oraz Gabriela byłyby zaledwie trzecim wynikiem punktowym w otwartym typerze. Najlepsi zgromadzili aż o 3 oczka więcej, a trzech użytkowników biorących udział w naszej zabawie zdołało zebrać o 1 punkt więcej, niż najlepsi eksperci. Ciągle czekamy na jubileuszowego gracza, bowiem w Lidze Typerów PS4 udział wzięło już 99 bukmacherów! Wielkie dzięki za tak pozytywny odbiór. Robimy to przede wszystkim dla Was! Z racji tego, że wyniki nie powtarzają się już w takiej skali jak wcześniej, dziś zaprezentujemy Wam nie TOP5, lecz TOP10 otwartego typera! Enjoy!

  1. Rafał F, Krzysztof M (47)
  2. Jakub S, Adam T, Oskar B (45)
  3. Marcin W, Michał M, Adrian S, Szymon O (44)
  4. Michał W, Noel G, Adaś O, Arek Z (43)
  5. Daniel M (42)
  6. Damian G, Kamil M, Oskar Z (41)
  7. Kamil N, Mariusz M (40)
  8. Michał P, Konrad R, Pro Dudek Pol (39)
  9. Adrian M (38)
  10. Dorian S (37)

Ode mnie na ten moment tyle, zapraszam Was do dalszego wspólnego typowania, posty zazwyczaj są planowane o 17:30 dnia meczowego na naszym Facebookowym FP. Widzimy się już za tydzień z kolejnym, świeżutkim podsumowaniem. Pozdro!

[Majkel]