Czas na kolejny raport z typerowego placu boju na platformie PS4! Nic się nie zmienia, głównymi aktorami nadal jesteście Wy, ja podliczam to przy kawie, a eksperci nadal mierzą się między sobą o miano najbardziej tęgiej głowy w administracji. Z jakim skutkiem? Zaparzcie sobie kawę, herbatę, nalejcie do szklanki czegoś mocniejszego – wasz wybór! Zaczynamy!

W naszym małym wewnętrznym rankingu na czele, z 28 punktami, niezmiennie, redaktor naczelny, goleador Korony Kielce – Krzysiek Pacierz! Główny peleton pościgowy tworzą niezastąpiony Sebastian Kolczyński oraz główny ćwierkający PLWK – Gabriel Tobiasz! Obaj delikwenci zebrali po 26 oczek i rozsiedli się wygodnie na niższym stopniu podium. Lekki spadek zalicza niewystępujący już na boiskach Super Ligi, lecz nadal czynny bramkarz, banović – Wiktor Perzesty (25). Historycznie, z ostatniego miejsca wydostaje się nasz ekspert od statystyk – Robert Nowak (24), który w 6 kolejce zalicza szczęśliwą siódemeczkę! Tabelę zamyka Bartosz Fatyga, który tak bardzo wierzy we wszystkie ligowe zespoły, że zdobywa zaledwie 22 punkty, niejednokrotnie stawiając przeciw faworytom. Jak poradziliście sobie Wy? Poniżej uchylam rąbka tajemnicy!

Aż 5 śmiałków zdobyło po 29 punktów i uplasowało się na najwyższym stopniu podium! 9 zawodników skompletowało wynik 27 oczek, co daje im 2 miejsce w tabeli. Jedno oczko mniej i ten najniższy, ale nadal stopień podium przypadł 3 biorącym udział w naszej zabawie. Zdecydowanie łatwiejszą kolejką do typowania była 6, ponieważ trafiło się tu kilka kompletów, a kilkanaście osób zaliczyło 6/7, ponieważ postawiło na Koronę w starciu z AVEZ (nie martwcie się chłopaki, mi też zawsze jeden na kuponie nie wchodzi). Jeśli sugerować się wynikami typera, kolejka 5 była kolejką niebywałych niespodzianek, bo tylko jednej osobie (Rafał F.) udało się zgromadzić 6 punktów, nikt nie trafił 5 spotkań, a najczęściej padającymi wynikami były 3 albo 4 poprawnie trafione mecze. Drogi Rafale, wychodzi na to, że jesteś nie lada ekspertem! 

Tak prezentuje się TOP5 otwartego typera:

  1.  Rafał F, Jakub S, Kamil M, Oskar B, Michał M (29)
  2. Szymon O, Adam T, Krzysztof M, Michał P, Michał W, Oskar Z, Adrian S, Noel G, Kamil N (27)
  3. Arek Z, Konrad R, Adaś O (26)
  4. Marcin W, Damian G, Daniel M, Wiktor B (25)
  5. Dorian S, Mariusz B (23)

[Majkel]