4 kolejki Ligi Typerów PS4 za nami! Na wstępie, wielkie dzięki za tak pozytywny odbiór naszej nowej zabawy na FB PLWK. Jako osoba, która się tym zajmuje jest mi bardzo miło, że tak licznie walczycie o miano najlepszego bukmachera na scenie PS4. Walka jest naprawdę zacięta. Zarówno jeśli mówimy o otwartym typerze, jak i zmaganiach ekspertów.

 

Po 4 rundach typowania najlepszym ekspertem okazuje się być Krzysiek Pacierz, który zgromadził 19 punktów, lecz tuż za nim z zaledwie jednym oczkiem mniej plasuje się Wiktor Perzesty. Najniższy stopień podium dzielą Sebastian Kolczyński oraz Gabriel Tobiasz (wybacz, w poprzednim podsumowaniu niekompetentny autor posta chyba o Tobie zapomniał). Solidarnie, ostatnie miejsca dzielą razem Bartosz Fatyga i Robert Nowak z 14 punktami na koncie. Klaruje się czołówka, ale coś mi mówi, że jeśli nieprzewidywalność spotkań w Super Lidze nie zmieni się, to możemy mieć tu jeszcze mnóstwo przetasowań i emocji.

 

Lepiej niż nasi mejweni poradzili sobie najlepsi bukmacherzy w sekcji komentarzy. Aż trzech z nich (Jakub S, Kamil M, Oskar B) osiągnęło już barierę 20 punktów, a dwóch kolejnych zgromadziło po 19 punktów. Trzeci wynik (18 poprawnych typów) ma na koncie aż 9 osób. Czołówka pokazuje jedno – regularność, Panowie (i Pani, którą serdecznie pozdrawiamy)! Czub tabeli, to osoby, które nie opuściły ani jednej kolejki typera. Kilka osób osiągnęło obiecujące wyniki, ale ominęło którąś kolejkę. Dlatego też zapraszam do sprawdzania naszego FP na Facebooku w każdy dzień meczowy od godziny 17:30. Niech żadna runda zmagań Was nie ominie!

Do tej pory udział w zmaganiach wzięło 93 użytkowników, tak przedstawia się TOP5:

1. Jakub S, Kamil M, Oskar B (20)

2. Szymon O, Filip J (19)

3. Michał P, Dorian S, Rafał F, Michał W, Oskar Z, Adam T, Adrian S, Krzysztof M, Michał M (18)

4. Arek Z, Noel G, Damian G, Marcin W, Kamil N, Rafał R (17)

5. Adaś O, Daniel M, Konrad R (16)

 

Życzę powodzenia i samych szczęśliwych siódemek na koncie!

[Majkel]