2 kolejki Ligi Typerów za nami! Obie serie nowej zabawy przebiegły bliźniaczo podobnie. W 1 oraz 2 kolejce najlepszym wynikiem było poprawne wytypowanie 6 z 7 wyników, nikomu nie przypadł niechlubny rekord nie trafienia żadnego ze spotkań. W 1 rundzie zmagań najgorszy rezultat, to 2/7, a w kolejnej 1/7. Przed 3 serią najwięcej punktów (11/14) uzbierały dwie osoby i to one ex aequo przez co najmniej tydzień dzielić będą jakże wygodny fotel lidera. Sprawdźmy zatem jak poradzili sobie nasi rodzimi “mejweni”, którzy mienią się w tej zabawie ekspertami!

W 1 kolejce najlepszym wynikiem pochwalić się mógł redaktor naczelny sekcji newsmanów – Krzysiek Pacierz, który zgromadził aż 6 oczek! Tuż za nim z jednym punktem mniej uplasowali się Bartosz Fatyga oraz Wiktor Perzesty. 4 poprawne typy to zasługa Sebastiana Kolczyńskiego oraz Gabriela Tobiasza, najgorzej w 1 rundzie zmagań wśród ekspertów wypadł Robert Nowak (3 punkty).

2 kolejka zaskoczyła swoimi wynikami nie tylko typujących w sekcji komentarzy, a także wymienionych wyżej ekspertów. Najwięcej punktów, tym razem 4 zainkasowali Wiktor Perzesty oraz Sebastian Kolczyński. Po 3 oczka przypadły Gabrielowi Tobiaszowi oraz Krzyśkowi Pacierzowi, a jedynie 2 poprawne typy, to zasługa Bartosza Fatygi oraz Roberta Nowaka.

Tak prezentuje się tabela wewnętrznego turnieju o miano najlepszego bukmachera wśród osób decyzyjnych w Polskiej Lidze Wirtualnych Klubów:

1. Krzysiek Pacierz, Wiktor Perzesty (9)
3. Sebastian Kolczyński (8)
4. Bartosz Fatyga (7)
5. Robert Nowak (5)

Już niebawem kolejne odsłony Ligi Typerów a po 4 kolejce przedstawimy Wam pierwsze wyniki całej zabawy! Śledźcie uważnie nasz FP na Facebooku!