Pierwszy tydzień gier za nami! 14 spotkań. 1260 minut krwi, potu, łez, szczęścia, zawodu. Druga kolejka Super Ligi PS4 poza meczem Korony z Pitbulls Esport nie owocowała w ogrom pięknych bramek, ale nie brakowało tu zaciętości, zaangażowania, a przede wszystkim chęci przechylenia szali na swoją korzyść. Tu zawsze gra się do ostatniego gwizdka, a jakie były tego efekty? Krótkie streszczenie przed Wami!

 

Euphoria Esports wyruszyła na piekielnie trudny wyjazd. Nikomu nie gra się łatwo na arenie AVEZ Esports, jednak dzięki bramce ApoHD, który wystąpił w tym meczu na środku obrony, “Ośmiornice” musiały uznać wyższość gości. Euphoria wygrywa 1:0 i zgarnia kolejny komplet punktów. Robi się ciekawie!

WESOŁYCH ŚWIĄT ESPORTS podrażnione utraconym kompletem punktów w końcówce podejmowało Orange Squad, które zamierzało udowodnić, że jest w stanie podnieść się z desek i szybko zrehabilitować za blamaż z poprzedniej kolejki. Niestety, na ich drodze tym razem stanął skrzydłowy Wesołych – xAveiro9, który swoją bramką przypieczętował zwycięstwo. Wesołych Świąt zgarnia komplet oczek, a Orange Squad musi na swoje punkty poczekać przynajmniej do 3 kolejki. Orange Squad 0, Wesołych Świąt 1.

Piekielnie groźna, naszpikowana gwiazdami Korona Kielce po raz kolejny pozbawia złudzeń swojego przeciwnika. Pitbulls Esport zaskoczyło w 1 kolejce, ale tu wyzwanie było kilka razy trudniejsze. Efekt? Bolesne zderzenie z rzeczywistością, Korona inkasuje kolejny komplet punktów wygrywając 4:0 (3:0 w 29 minucie).

Optima Illegal Esports wybrała się na wycieczkę, by jako gość podjąć ekipę POLISH VIKINGS ESPORTS. To co w tej kolejce było pewnego rodzaju normą sprawdziło się też w tym pojedynku. Tu również mecz rozstrzygnął jeden gol, a jego autorem był IES_Tiger. Lekki falstart “Wikingów”, ale tak doświadczona ekipa z pewnością będzie w stanie przekuć to w jeszcze cięższe treningi. Trzymamy kciuki!

Poznańskie Pyry w 2 kolejce odnoszą swoje historyczne zwycięstwo w rozgrywkach PLWK, pokonując 1:0 Ice Warriors. Tu już nie było miejsca na tremę, a efektem są bardzo ważne 3 punkty. 

Together Esports 0, Golden Kings 0. Ten mecz nie obfitował w ogromną ilość okazji podbramkowych, ale minimalnie lepszym zespołem było Together, któremu nie udało się jednak strzelić bramki. Lepszy rydz, niż nic, a każdy punkt może w końcówce sezonu być na wagę złota!

Kolejnym zespołem z kompletem punktów po 2 kolejkach zostaje Red Wolves, które poradziło sobie z ekipą INVICTA GAMING. Gol strzelony w końcówce przez gracza magier933 pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość ekipie “Wilków”. 

TABELA I WSZYSTKIE WYNIKI > KLIKNIJ TUTAJ

[Majkel]