Ruszyła! Po wielu godzinach wytężonych prac, niezliczonych nocach dyskusji i planowania wreszcie udało się nam przejść do konkretów. 1 kolejka Super Ligi PS4 już za nami! Każdy mecz dostarczył widzom wielu emocji, i tego na co wszyscy czekali czyli pięknych składnych akcji oraz bramek. Szczególnie w spotkaniach transmitowanych na naszym FP działo się dużo, e-sportowy futbol na tak!

Podsumowanie 1 kolejki Super Ligi PS4 od strony statystyk:
– w pierwszej kolejce padło łącznie 19 bramek,
– Sebastian Pietrasik znany jako neezzior (Korona Kielce) jako pierwszy w tym sezonie zdobył hat-tricka, potrzebował do tego 68 minut!
– 62% strzałów na bramkę to były strzały celne,
– sędziowie pokazali zawodnikom 4 żółte kartki,
– Największe posiadanie piłki podczas 1 kolejki miało AVEZ Esport.

Starcie na swoją korzyść pewnie rozstrzygnęła Korona Kielce, która zapakowała ekipie Polish Vikings 3 bramki, tracąc zaledwie jedną. Bohaterem ekipy “żółto-czerwonych” został Sebastian Pietrasik. Zawodnik ten może się pochwalić pierwszym hat-trickiem w sezonie! 

 

Można powiedzieć, że przedsezonowe przewidywania sprawdziły się w 100%! Euphoria Esports pokazała, że ich defensywa jest w stanie sprostać oczekiwaniom i zachowała czyste konto. Dwie bramki Huberta Kozłowskiego, który pokazuje, że przywoływana w analizie składu Euphorii “cicha woda” zaczyna rwać brzegi! Tym razem ofiarą wygłodniałego napastnika padło Together Esports. Pewne 2:0, czekamy na więcej!

 

“Nielegalni” chyba zafundowali sobie zbiorowe oglądanie walki Fury – Wilder, bo niczym “Król Cyganów” nie dali szans drużynie Orange Squad. 3:0 w 33 minuty spotkania, dołożone czwarte trafienie i całkiem gładko komplet oczek wędruje w ręce Optima Illegal Esports. Gratulacje!

 

Spokojny start AVEZ ESPORT oraz WESOŁYCH ŚWIĄT ESPORTS. Zespoły te podzieliły się punktami, ale wydawać się może, że bardziej z tego wyniku zadowolone mogą być “Ośmiornice”, ponieważ ich zawodnik doprowadził do wyrównania w jednej z ostatnich akcji spotkania.

 

PitBulls e-sport udanie debiutuje w rozgrywkach PLWK pokonując Ice Warriors 1:0. Czyste konto i zwycięstwo z pewnością dodadzą animuszu kolejnym poczynaniom Pitbulls. Nie możemy się już doczekać!

 

Invicta Gaming pewnie rozprawia się z Poznańskimi Pyrami wygrywając spotkanie 2:0. Cóż, debiuty bywają ciężkie! Liczymy, że szybko odwrócicie złą passę!

 

Na sam koniec kolejne spotkanie pełne bramek, a więc Red Wolves podejmujące Golden Kings. Pewne zwycięstwo “Wilków” 3:1, czego nie spodziewała się duża ilość typujących 1 kolejkę rozgrywek Super Ligi PS4!

[Majkel&NEVER]