Witajcie esportowi maniacy!

Już 2 grudnia startuje CYBEROBIAD – akcja charytatywna zainicjowana przez dobrze nam znanego redaktora radia Czwórka oraz komentatora esportowego Łukasza Jeffreja Chmiela, którego mieliście okazję usłyszeć na nie jednej transmisji Polskiej Ligi Wirtualnych Klubów.  Ma ona na celu wspomóc biednych i potrzebujących poprzez wykupienie im obiadów w kilku lokalizacjach Łodzi. Cała procedura zbierania pieniędzy oparta będzie na powszechnie znanym w gamingowym świecie systemie donejtów. Będziecie mogli wspierać CYBEROBIAD podczas streamów między innymi na kanale twitch Jeffreja oraz innych streamerów, którzy dołączyli do akcji.

Na ten moment harmonogram transmisji wygląda następująco:

2.12. | 16:00 – AL3XANDRAS , 18:00 – Ula „Kitsu” Mikołajczyk
3.12. | 18:00 – Mateusz „HaX” Ogonowski
4.12. | 18:00 – Sebastian „kotwicz91” Kolczyński
5.12. | 20:00 – Aicrodzik
6.12. | 18:00 – Andrzej „Śledziu” Śledź

Szczegółowe informacje na temat całego wydarzenia znajdziecie TUTAJ . Na profilu FB Jeffreja, każdego dnia będą pojawiać się wiadomości dotyczące zbiórki oraz planowanych streamów.

My jako Polska Liga Wirtualnych Klubów na pewno wesprzemy tą inicjatywę finansowo i zachęcamy każdego z Was do czynnego udzielania się w akcji czy to za pomocą donejtów czy to za pomocą opcji udostępniania treści na socjal mediach. Niech krzywda ludzka nie będzie Wam obojętna tym bardziej w tym przedświątecznym okresie.