Do strzelaniny na Suzuki Arenie w Kielcach doszło wczoraj wieczorem, kiedy to stołeczna Korona podejmowała zespół Invicta Gaming! Ostra broń w postaci strzałów na bramkę rywali użyta została aż 17 razy, ze skutkiem aż 7-krotnie, dzięki czemu Koroniarze zaliczyli kolejne zwycięstwo w lidze, i umocnili się na pozycji lidera Polskiej Ligi Wirtualnych Klubów. Warto dodać, że rywale w tym spotkaniu nie oddali celnego uderzenia na bramkę. To była D-E-K-L-A-S-A-C-J-A!!!

Oto co miał do powiedzenia gracz, który skompletował hattricka w wygranym 7-0 spotkaniu – Damian Nowak!

PLWK: 7-0! Pogrom, dominacja absolutna, przejechaliście się po rywalach. Co możesz powiedzieć na gorąco po takim spotkaniu?

NowakFIFA: Cóż mogę powiedzieć, bardzo się cieszę, że tak odpowiedzieliśmy na wczorajsze wyniki. Atmosfera po wczorajszych meczach nie była najlepsza, dlatego wiedzieliśmy, że dzisiaj musimy pokazać swoje umiejętności, bo na stratę punktów już sobie nie możemy pozwolić

17 strzałów – ktoś kto nie oglądał meczu, mógłby pomyśleć że to statystyki ze strzelnicy, założeniem było stłamsić rywala i próbować „zastrzelić” golkipera przeciwników?

Po wczorajszych meczach widać było w nas tą złość. Wspomnę tu mecz z United Team, gdzie po przegranym dzień wcześniej meczu wygraliśmy 15:0. Dzisiaj założenia były podobne, wysoki pressing i jak najwięcej bramek. Zwykle tak reagujemy na przegrane. Chcieliśmy pokazać ,że wyniki z wczoraj to tylko wypadek przy pracy

Wysoka skuteczność, dokładność podań, mecz idealny czy znalazły by się pewne detale nad którymi trzeba popracować?

Na pewno nadal mamy parę rzeczy do poprawy. Myślę, że na pewno rzucał się w oczy mimo wysokich wyników brak spokoju w polu karnym. Uważam, że parę razy można było jeszcze podać a bramek było by jeszcze więcej

Aktualnie znajdujecie się na pozycji lidera, nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz. Czy tym razem uda Wam się utrzymać żółtą koszulkę aż do końca wyścigu o puchar ligi wirtualnych klubów?

Ciężko na ten moment powiedzieć. Wierzę w chłopaków i uważam, że stać nas na mistrzostwo. Jednak za nami dopiero dwie kolejki, czekają nas jeszcze mecze z takimi drużynami jak Izako Boars,ESE11 czy Illegal Esports czyli ekipami, które tak jak my będą walczyć o mistrzostwo.

Dziś zagraliście bez swojego kapitana. Czy to był strzał w 10, dlatego wynik był tak okazały?

Teraz możemy tylko gdybać co by było, gdyby dzisiaj zamiast Usska czy Zająca zagrał Motion. Na pewno zarówno Ussek jak i Zając pokazali się dzisiaj z bardzo dobrej strony i Motion wraz z zarządem będzie musiał przemyśleć jaki środek pola powinien wystąpić w najbliższych meczach.

 

Koronie, jak i innym ekipom życzymy takiej samej skuteczności w każdym spotkaniu, będziemy mięli co oglądać, bo w futbolu chodzi przecież o bramki!

[NEVER]